eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia minuet.biz    despero.net     десперо     despero

Проститутки Киева , Маркиза 8(093)868-00-ХХ

индивидуалки Киева

фото индивидуалки


Маркиза Ангелов ))
тел. 8(093)868-00-84
Ну и для финального так сказать поста еще одно дамочку , имЁ осталось неизвестным , анкето с мамбы убито так что придется довольствоваться творческим псевдонимом Маркиза Ангелофф )) места своего у барышни нет , фото оригинально . ценовая категория проститутки Киева за 800 грн. ну да не совсем бюджетный скажем прямо вариант , но шо маемо то маемо )) но зато среди доступных интим услуг заявлен анал . и судя по отзыву ниже достаточно неплохой , прошу не воспринимать данное высказывание как рекламу данной проститутки . Ну вот как бЭ и усе . гуглям несколько слов писну пожалуй : снять проститутку в Киеве , киевские индивидуалки с мамбы , ну и отзыв естественно отзыв по проститутке (автор Сигуранца)

Цепонув мене доволі розумний вираз обличчя, і наче ніхуйова фігура. Ага, хвотки реальні і без фотошопа. Ну і тьолка не дрібненька, здорова така кобила, мені таку й хотілось. Ну шо вам сказать, хлопсі…
Тєло приїхало, туда-сюда, поспілкувалися, покурили. Розмову підтримує нормально. Як розділося, трохи я загорював – личко таке симпатичне, а от хвігура… є трохи жиру на боках, хоча й не до хуя, на пузі розтяжки(кошмар!), сіськи чималі, але трохи обвислі і мякі. Буду справедливим – ще не вуха спанієля, але до того йде. Не довго думаючи, дістав свого статевого хуя і сказав “сасі!”. Дівка стала старанно цмоктать. Відчувається ніхуйовий досвід, але піддрочує рукою. Коли забрав руку, то смоктала без рук. Мінєт добротний такий, нічого фантастичного, але і ніхуйово, трохи прошлась по яйцях, про обробку околиць я нічого не казав, але думаю, якби дав команду, то проблєм не було би. Бере під корінь, але давиться, хоча тут ще, звичайно, буде залежати від розміру статевого хуя камрада. По ходу мінєта прихватував її за голову, і насаджував по самі яйтсі – бере і не виривається, шо є гут.
От смоктала вона смоктала, тай вирішив я шо виєбу її зразу в сраку, хоча пізда на вигляд цілком симпатична така, але чогось мені подумалось, що пізда має бути у неї велика і розношена (зазвичай у здарових кабил і пизда велика). Ну не знаю, хлопсі, не перевіряв, може, там мищаче око насправді?, кому охота – перевіряйте. Даю команду, і тєло попросилося сісти зверху. А мені шо, жалько? Хай сіда!
Падруга окурятно ввела мого полового хуя собі в сраку, і от тут стало набагато цікавєй – почала стрибати і йорзати на мойому хуї, і то їй було явно в кайф. Як я зрозумів, подрузі реально доставляє жопна йобля. Так і приплив.
Перекур, чай-піздьож-масаж. Масаж був ніхуя не еротичний, дуже близький до професійного – сукабля, досі плечі болять. І доволі короткий. Поговорили про політику. Зійшлись на тому, що наші проститутки куди порядніші за наших політиків.
На другий захід знову мінєт. Посмоктала, тоді я поклав її на спину, а голову сказав звісити з дивана. Так і єбав у горлянку, як у парнушці. Тьолка давилася хуєм, але терпіла і не протестувала. Взагалі, таке враження, шо і смоктать хуя вона теж любить. Опісля чого тіло було переведене в позицію раком, і я знову засадив їй в шоколадне око. Треба сказати, що обхват нормальний, срані я не помітив, коротше кажучи, як на мене, все гут. Правда, майже не підмахує – видно, що єбатися в сраку звикла у позі зверху. Пока я її йоб, тьолка стала постогнувати і смикати і гладити себе по пизді – да, жопна йобля їй таки в кайф. Так я і приплив в другий раз.
Дав баришні грошей, і чемно попрощався… Думаю, що цілком реально сторгуватися до 600 – а за такі гроші цілком можна єбати в жопу, вид раком доволі ніхуйовий. Якщо сторгуюся, то ще пару-трійку раз виєбу. За 800, думаю, дорогувато, але повторюся, відчуття пройобаних грошей немає, в принципі, я отримав усе, що хотів – повний релакс, добротний мінєт, масаж і трахнув тьолку в шококо. Любителям тонконіжок точно не сюди.
Ну і хочу попередити любителів єбати тьолок в сраку – хлопсі, я не дуже знавець цього діла, такшо моя оцінка – то оцінка новачка в цій сфері. Але мені сподобалось.
Післясмак – трудно пояснить нюанси… але ніхуйовий…
ТТХ – 3+ (пузо в розтяжках, сіськи не менше як двійка, але трохи висять, якісь прищі на спині; плюс за розумні сірі очі і не суху, доволі приємну на дотик шкіру )
КС – не єбав, чогось так подумалось, шо пизда розношена, але не перевіряв
МБР – 4 (міньєт ніхуйовий, полірує яйця, але піддрочує рукою, зато класно єбав в горлянку)
Шоко око – 5 (як на мене, все було чудово, срані не помічено)
МЖМ – не хоче
Ставлення до клієнта – 4 (таке собі дружньо-ділове, без зайобів, спілкується нормально)
Ціна питання – 800 грн за зустріч + таксі, час особливо не сікла, пробула не менш як півтори години)
Чи піду іще? Я хуй його знає…. Як на мій погляд, дорогувато за такі ТТХ, а з другої сторони відчуття пройобаних грошей немає… Вирішуйте самі.

1 комментарий к записи “Проститутки Киева , Маркиза 8(093)868-00-ХХ”

Оставить комментарий

киевские проститутки
intimok.com
ссылки по теме: