eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Индивидуалки с мамбы, Лера 33

despero
отзывов: 546
проститутка Лера

Лера

Лера (инди)
Тел. 8(093)335-24-35

http://www.mamba.ru/mb1243236289

ценовая категория проститутки за 800 грн.
территориально : Святошинский р-н. ( пр. Победы 3 )
анал недоступен
Отчет по проститутке (автор maksDorof):


Доброго дня, панове!
Сталась зі мною цікава, але не дуже приємна історія.
Познайомився на одному з сайтів знайомств (той, що найбільш популярний у відвідувачів цього поважного ресурсу) із однією паняночкою. Називається Лерою. Вік зазначений 26 (!!!!!) років, АЛЕ насправді 33!!!! (сама пробовталась).
Фото 100% її, але десь трирічної давнини.
Поки з нею спілкувався (по телефону), з’ясувалось, що пані досить норовливі та якісь нервові, проте позиціонує себе як ділову жіночку, яка є «за конкретику»: якщо вже домовились на якийсь час про зустріч, то на прохання (завчасне) зробити корективи в цьому не можливо. Обґрунтовує так (пряма мова): «начинается ……….., Мы договорились, Встречу принципиально не переношу». Ніби вона права і загалом така риса є позитивною, АЛЕ…
Цікавою є процедура, що передує головній меті зустрічі. Пряма мова: «Приглашаю в гости обеспеченного мужчину Живу на пр Победы 3 встречаемся в суши баре СУШИЯ 10-15 мин знакомства пьем чай Вы рассчитываетесь за интимное время которое вы хотите провести со мной восемьсот в нац валюте После мы поднимаемся ко мне домой НА ПОЛТОРА ЧАСИКА» (!!!!!!!!)
снять индивидуалку на мамбе
Саме остання позиція мене й підкупила: гарна дівка, із репертуару – класика, оральні пестощі, а також танці)), а головне півтори години, тобто можна не поспішати та насолоджуватися. Але дарма я зрадів…
Поки йшли до неї, почала нести якусь тюльку, що вона «лезбиянка» (цитата) і з чоловіками зустрічається 2 рази на рік . Їй це лікар порадив, щоб не було гормональних розладів. Така собі терапія)). Можливо так воно і є, адже розповідати таку хрінь – треба мати підстави. Цим, мабуть, можна пояснити її норовливість та нервовість.
Отже, хата (адреса не та, що вказана в її сторінці, але поруч): п’ятиповерхова будівля, перша парадна, поверх другий, однокімнатна, НЕ затишна (м’якокажучи). Я б там не жив. Склалось враження дисонансу між дівчиною і оселею.
Терапевтичний сеанс розпочато з обоюдних (69) оральних пестощів (МБР), але мені не дуже сподобалось: не на повну довжину та без периферії. Вона приплила і ми перейшли до класики, в місіонерській позиції. Лера брала активну участь. Озвучка аналогова. Після першої кульмінації (й останньої) всілась на кресло за 2 метри.
интим услуги в Киеве
До речі, часто згадує, що хочеться покурити (для комрадів, які не курять). Хвилин 10 порозмовляли. Розповідала, який в неї сильний характер. Трохи про роботу, про начальника. Цікавилась про рід моєї діяльності. Потім запитую її про час, який лишився (хоч сам теж контролюю). Каже: «полчаса осталось». Це дуже здивувало : було оголошено 1,5 години, а пройшло хвилин 30. Ну думаю «побачимо» . Запросив на другий захід, а вона така: «а у меня нет больше презервативов. Вообще,это твоя забота»!!! Я ледве не впав з ліжка. Довелось пояснювати їй, що у нас з нею виключно ділові стосунки і необхідно належно готуватися до півторигодинної зустрічі. Запросив її на оральні втіхи, хоча хотілось насадити її основним отвором. Й щойно її голова почала ритмічно рухатись – стук у двері!!!!! Ёпта!!! Це до неї завітала власниця квартири із сантехніком , що упередити комунальну аварію. Довелось перервати (я так думав. Як раз й за контрацептивами схожу. От бовдур .), але як з’ясувалось пізніше завершити нашу зустріч, оскільки дуже довго тривали ремонтні роботи, а потім їй треба було на легальну роботу поспішати.
Оцінки: девочки по вызову
(сексапильность) – «4+» (через груди 1-1,5. От якби 2, то було б краще . Дупка гарна. На правій нозі починають проступати судини, але не критично)
(секс в миссионерской позиции) – 4 (встиг лише місіонерку)
(секс с головой девушки, классический минет) –«4-» (не глибокий, без периферії, але й без гумового захисту, пальці в піхві не схвалює)
(отношение к клиенту) – «2» (через зазначені вище обставини)
(анальный секс) – опція відсутня. «Я не извращенка» (її цитата)
(стоимость сексуально-интимных услуг совокупления) – 800 UAH (за оголошені 1,5 години, але по факту 45 хвилин).
(би или гетеро) — би
Щодо рекомендацій. В цьому ціновому сегменті багато пропозицій, але якщо б вона дотримувалась оголошених умов, то можна рекомендувати сходити на 1,5 години.
для поисковиков : индивидуалки с мамбы , киевские проститутки Святошинского района

1 комментарий к записи “Индивидуалки с мамбы, Лера 33”

  • Дима (11)
    Дрочер

    звіт відмінний. А по сабжу-згадую Гадюкіних:
    Я їй сказав що за ці гроші я можу виграти її , її сестру і братову і всю родину на селі…

    1

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
Meta
ссылки по теме: