eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Жасмин 26 , с Красноармейской

despero
отзывов: 546
фото проститутки

фото шлюхи Жасмин

Жасмин
Тел. 8(097)408-60-**
Жасмин . Территориально ул. Красноармейская 112 . какой это район вроде Печерский а там ху* его знает эту Красноармейскую Википедия вон ее на три района растянула . Ну не суть По Жасмине значит — ценовая категория праститутки Киева за 300 грн. да вот такой вот бюджетный вариант . но не расчитывайте что вас за триста гривен будут в жопу целовать )) хотя некоторые бюджетные феи ( как то Света например ) вполне позитивно настроены к клиенту здесь не тот случай . Среди доступных опций ничего лишнего собственно , за жопу и мбр  нефиг и думать . Отзыв по проститутке прилогается , автор KWINTO . Да и гугле пару слов : отзывы по шлюхам , шлюхи Печерска

Отже, Жасмін, вона ж Віра. Привабила дислокація: 5 хв від Палацу Україна, як сказано в анкеті. Від роботи 10 хв. Після созвону запрошений на Червоноармійську, 112.
Двері відчинила вона. в еротичному наряді дуже гарна. Ні чаю ні кави ні пантофлів не запропонувала. Дала маленький рушничок, що на моїй талії не замикався і показала де душ. Тепла вода є, засоби гігієни в достатній кількості. Потім сама пішла в душ. Не знаю для чого, мабуть час потягнути, бо запах поту залишився під мишками і поміж ніг.
Після душу вийшла в тому ж наряді. Я вже зачекався. Тим більше уява примусила кров пульсувати в самій залупі. Але не спішно роздягнув, помацав цицьки — виявилися тверді силіконові близько 2,5 — 3 розміру. Шрами після операції дуже помітні. На вигляд їй не менше 25. Без найменшої ініціативи з її боку вже стояв. Наділа резину ротом з допомогою рук, трохи посмоктала і сказала що довго це не робить, запропонував розпочати в позі похилої берези, але відмовила, бо це їй не приємно і соромно. Тому довелося виконувати чоловічі обов’язки в класичній позиції. Пілотка не брита. але стрижена, не роздовбана але і без компресії. озвучка — погана цифра. Відстрілявся і так багато «виплюнув», що мало не витекло з протигазу. Помився. Надалі вона поводила себе як резино-силіконова кукла, тобто мовчки лежала. Ані найменшого дотику до мене ні руками ні губами. Ні якого жесту. Шо хоч те й роби. Трошки полизав, і сяк і так гладив. Пальця в пілотку категорично не можна. До чого не доторкнись губами — вона здригається, бо боїться лоскоту і явно демонструє отвращєніє до мене і моїх ласк. Всім своїм виглядом показує, хоч би скоріше це скінчилося і я пішов. Навіть хотіла мене досить не тактовно випроводить на 10 — 15 хв раніше. Другий раз завдяки її «старанням» так і не встав.
Оцінки:
МВ (місце вживання) 5. Хата не погана
Sexappeal 4. Фігура балерини з силіконовими цицьками. Мацати силіконові цицьки все рівно що тенісні м’ячики — тверді але не живі.
Секс з головою 3-. Без найменшої обробки і в’яло
Класика 3. Жодного руху у відповідь
Міжпалочне, допалочне і післяпалочне спілкування 0 (ні слова)
Ставлення до клієнта отвратітєльне
Ціна питання 300 грн.
Більше не піду. не рекомендована.
Але кому не жалко 300 грн за те, щоб лише подивитися на гарне тіло і помацати силіконові цицьки, і до того ж не страшно нанести шкоду власному психічно-половому здоров’ю можете 1 раз сходить. Бо 2-й раз точно не захочеться.

3 комментариев к записи “Жасмин 26 , с Красноармейской”

 • Дима (11)
  Дрочер

  здавалося б … балерина з силіконом. що може бути краще, а тут такий облом …

  1
 • Марго (3)
  Дрочер

  вам не угодишь мальчики ;-)
  п.с. балерина с силиконом это не я если что :oops:

  2
 • Влад (1)
  Дрочер

  А вы поменьше трогайте и облизывайте, мало ли что можно получить в подарок за 300грн , и вообще я заметил телки не любят когда их трогают

  3

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
intim-house
www.vip-escort
wild-girls
golden-panther.net
micado
Meta
ссылки по теме: