eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia minuet.biz    despero.net     десперо     despero

Жасмин 26 , с Красноармейской

фото проститутки

фото шлюхи Жасмин

Жасмин
Тел. [private points=’50’]8(097)408-60-30[else]8(097)408-60-**[/private]
Жасмин . Территориально ул. Красноармейская 112 . какой это район вроде Печерский а там ху* его знает эту Красноармейскую Википедия вон ее на три района растянула . Ну не суть По Жасмине значит – ценовая категория праститутки Киева за 300 грн. да вот такой вот бюджетный вариант . но не расчитывайте что вас за триста гривен будут в жопу целовать )) хотя некоторые бюджетные феи ( как то Света например ) вполне позитивно настроены к клиенту здесь не тот случай . Среди доступных опций ничего лишнего собственно , за жопу и мбр  нефиг и думать . Отзыв по проститутке прилогается , автор KWINTO . Да и гугле пару слов : отзывы по шлюхам , шлюхи Печерска

Отже, Жасмін, вона ж Віра. Привабила дислокація: 5 хв від Палацу Україна, як сказано в анкеті. Від роботи 10 хв. Після созвону запрошений на Червоноармійську, 112.
Двері відчинила вона. в еротичному наряді дуже гарна. Ні чаю ні кави ні пантофлів не запропонувала. Дала маленький рушничок, що на моїй талії не замикався і показала де душ. Тепла вода є, засоби гігієни в достатній кількості. Потім сама пішла в душ. Не знаю для чого, мабуть час потягнути, бо запах поту залишився під мишками і поміж ніг.
Після душу вийшла в тому ж наряді. Я вже зачекався. Тим більше уява примусила кров пульсувати в самій залупі. Але не спішно роздягнув, помацав цицьки – виявилися тверді силіконові близько 2,5 – 3 розміру. Шрами після операції дуже помітні. На вигляд їй не менше 25. Без найменшої ініціативи з її боку вже стояв. Наділа резину ротом з допомогою рук, трохи посмоктала і сказала що довго це не робить, запропонував розпочати в позі похилої берези, але відмовила, бо це їй не приємно і соромно. Тому довелося виконувати чоловічі обов’язки в класичній позиції. Пілотка не брита. але стрижена, не роздовбана але і без компресії. озвучка – погана цифра. Відстрілявся і так багато “виплюнув”, що мало не витекло з протигазу. Помився. Надалі вона поводила себе як резино-силіконова кукла, тобто мовчки лежала. Ані найменшого дотику до мене ні руками ні губами. Ні якого жесту. Шо хоч те й роби. Трошки полизав, і сяк і так гладив. Пальця в пілотку категорично не можна. До чого не доторкнись губами – вона здригається, бо боїться лоскоту і явно демонструє отвращєніє до мене і моїх ласк. Всім своїм виглядом показує, хоч би скоріше це скінчилося і я пішов. Навіть хотіла мене досить не тактовно випроводить на 10 – 15 хв раніше. Другий раз завдяки її “старанням” так і не встав.
Оцінки:
МВ (місце вживання) 5. Хата не погана
Sexappeal 4. Фігура балерини з силіконовими цицьками. Мацати силіконові цицьки все рівно що тенісні м’ячики – тверді але не живі.
Секс з головою 3-. Без найменшої обробки і в’яло
Класика 3. Жодного руху у відповідь
Міжпалочне, допалочне і післяпалочне спілкування 0 (ні слова)
Ставлення до клієнта отвратітєльне
Ціна питання 300 грн.
Більше не піду. не рекомендована.
Але кому не жалко 300 грн за те, щоб лише подивитися на гарне тіло і помацати силіконові цицьки, і до того ж не страшно нанести шкоду власному психічно-половому здоров’ю можете 1 раз сходить. Бо 2-й раз точно не захочеться.

3 комментариев к записи “Жасмин 26 , с Красноармейской”

 • Дима:

  здавалося б … балерина з силіконом. що може бути краще, а тут такий облом …

 • Марго:

  вам не угодишь мальчики 😉
  п.с. балерина с силиконом это не я если что 😳

 • Влад:

  А вы поменьше трогайте и облизывайте, мало ли что можно получить в подарок за 300грн , и вообще я заметил телки не любят когда их трогают

Оставить комментарий

киевские проститутки
intimok.com
ссылки по теме: