eroimperia     eroimperia     eroimperia     eroimperia
incognito     инкогнито     incognito     инкогнито

Проститутки Киева , Катя-Карина

киевские индивидуалки

индивидуалки Киева


Катя-Карина
тел. 8(093)975-40-05
Итак Катя-Карина с Позняков сегодня у нас в гостях . Фото проститутки не особо информативное и по нему хер че поймешь конечно так что добавляю чисто для эстетики ))) пиарится дамочка на укрго регулярно . Да думаю дамочке таки можно присвоить почетное звание индивидуалки , потому как она вроде индюшка таки ) . Дальше идем значит ценовая категория проститутки Киева за 600 грн. Анал среди заявленных опцый вроде как присутствует . Все больше добавить так нечего окромя разве что отзыв о проститутке от камрада start1983 да пары тройки правильных словей гугле типо : снять шлюху в Киеве , проститутки Киева все . отзыв ниже как и обещалось .

Знайшов це тіло на Укрґо. Там піариться під фото азіатки (анкет вже немає). На іншому блядосайті — під доданим фото. Фото явно накопала в тирнетах, не відповідає практично ні в чому.
Поки переписувався трохи тупила, але відповідала. Ще один її жирний тарган — набиває собі ціну. Явно це задрочує, коли починається базар про роботу в супер_віп_екскорт_агенстві для припакованих карапузів з оточення ахмєтових-янукєвичів-олігархевичів. Ну і взагалі в неї все за попереднім записом (прямо, блядь, чиновник). Я такого чосу не люблю.
Дівча було останнім варіантом з всіх відібраних. Одна морознулася, друга виявиася конторною і не хотіла смоктати в машині, а третя відписалася, що не виходить.
Зідзвонився з Катюхою, домовився на один відстрівл за 300 гривасів. Все тіки в ґумці. Чесно клялася, що фото її. Запросила на Мишуги, 11 (насправді сусідній дім).
Примчав, трохи пошукав підхід до будинку, бо там заморочена забудова. Коли я вже йшов від неї, насупного камрада вона йшла зустрічати на вулицю, бо «не може знайти дороги».
Зустріла в пенюарі й на височенних копитах. Як в стриптизерки. Посмішка, «привіт, заходь» і т.д. Виділила одноразові тапки і шмиганула на кухну і приймала дзвінки камрадерів (за що мінусяка!). Потім запропонувала чай-каву-душ. Я був забембаний — вибрав душ, щоб пошвидше відстрілятися. Видала «рушник», який колись був білим, а по факту — сіра волохата шмата, довжиною менше пояса — фіг обв’яжешся.
Поки вона тріпалася — оглянув берлогу. В цілому саме воно — хата для потрахацця. Однушка з нормальним ремонтом, меблями. Тільки ванна підкачує — тазік страшно заяложений, можна було б більше чистоти і щось з перемикачкою душ-кран. Загальне враження 4 (ванна підкачує).
З мінусів — немає несмердючих мила-гелю. Бруски мила всі жіночі й смердючі, а чоловічий гель для душу ще й який запашний. Все-таки від запаху чоловічого гелю вдома відбріхуватися легше, тому зупинився на ньому.
Помився, приміряв «рушник» і заліз назад в свої трундєля.
Потім в душ пішла вона. На дуже швидко
Завела в кімнату з двоспальним диваном. Показала, що вирубає телефон, постелила свіжу простинь. Зробив зауваження за рушник для кариків — сказала, що виправиться («прихдь перевіряти»), скоро йде купувати одноразові комплекти для камрадів і вибере нормального розміру, бо пралка вже зашивається (пралка реально працювала весь час).
Дівка сама худа, росточку десь 170, кілограмів, мабуть, 50. Волосся темне (кажися чорне), довге. Фейс не суперський, але симпатичний. Постійно щось розказує, робить якісь компліменти. Навіть під’їдбнув її з приводу компліментів: «лестиш, і не червонієш», на що у відповідь вона тупанула. Видно, з інтелектом не ахті. Зате хороше відношення і намагання сподобатися (крім згадування про роботу в супер_віп_екскорт_агенстві) все компенсує. Цицьорки — приємна одиничка. Для любителів худих дівчисьок — саме те.
По процесу. В кімнаті зі світла тільки те, що пробивається з коридору через напівпрочинені двері. Нюхнув її, сказав, що гарно пахне, а вона у відповідь — «о, внатурє, на!» і гоп — ще раз попшикалася (мінус, сука!). Блять, бабидури пишеться разом — це закон. Завоняла мене, вдома доведеться легенду гнати. Промовчав.
Лягла на спину, я трохи полапав, стягнув ліфон і труселя, але якось так, без особливого ентузіазму (вже був втомлений). Потім поклала мене на спину, почала тертися. Потім намазала пісюна і горохи якимось Джонсонс Бебі, почала легенько надрочувати. В процесі я вивчав її вареника, який приємно вирізняється пісєц якимим висячими малими статевими губиськами — мені такі вперше попалися. Наляпала мені на руку змазки — «змаж мене».
На публіку (для мене) грає майстерно, але образ не тримає. Як тільки за чимось тягнеться (олива, резина, змазка), то образ пропадає нах і з’являється заклопотана домогосподарка, яка порпається у своїй коспетичці з купою барахла — тоді це мене повеселило, хоча часто таке напружує.
Пісюн встав стрижнем — побабралася в косметичці, дістала ґумку, спробувала натягнути ротом, але далі середини не здужала, докочувала руками. Пісюняру смокче ґут, на тверде 4. З поганого — яйця скучають. Жирний плюс — грає на глядацький зал (на мене), прибирає волосся, розвертається так, щоб я все бачив.
Потім полізла на мене. На йуху сидіти їй дуже личить. Стрибає норм, але я люблю більше руху-руху. Почав знизу її довбати — привстала, дала мені простір для маневру. Так я її й вкоськав. Швидко, як, цуко, заєць. Shame on me. Такий втомлений і так за півсекунди прибіг до фінішу.
Злізла, дала влогу серветку. Точніше покрила нею йух. Виглядало трохи мрачнувато, наче бездишну тушку накрили. Витерся сам. І в душ.
Поки вдягався, вона мені заговорювала зуби. Запрошувала на ніч за недорого, бо їй спати самотньо. А так і попа звикне — можна буде присунути. І взагалі чо’ б нє?! Гроші дав сам, при виході (вона забула). Коротше, бабенція на позитиві, хоча деколи їй краще смоктати, ніж говорити.
Післясмак від траху — нулячий. Мабуть, не той в мене був настрій чи кондиція (три обломи, витрачений час і нерви на їзду), тому трах змазався. Від феї — такий, стримано-діловий позитивчик.
Итого (для тех кто в танке – тут ставяццо оценки в цифрах):
ТТХ — 4+
МИ — 5-
КС — 4+
МН — 4, не вистачає околиць і пристрасті
Отношение к клиенту — 5-, є що доопрацювати
ШГ — заявлено
ЦВ — 300 ₴ / 30 хв.

Оставить комментарий

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
vipkharkov.com
micadogirls.com
проститутки
проститутки
ссылки по теме: