eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Авелина 25 , Львов

despero
отзывов: 546
проститутки львова

фото индивидуалки Авелины

Авелина
Тел. |только факерам|
http://www.mamba.ru/mb764813708
Еще один персонаж — Авелина , работают вроде как с сестрой сестра чуток посимпотичнее в анкете есть фотки (тел.  сестры 8(098)642-09-ХХ ) . Ценовая категория проститутки Львова за 400 грн., жопная епля не практикуется про МБР тоже не в курсе , можно вроде как для парного выступления пользовать че еще …. а все , отзыв по проститутке ниже (автор senenko_dylin) . для гугли: львовские индивидуалки с мамбы , снять проститутку во Львове

Після дуже серйозної п»янки, після якої поВздорив з своєю подружкою, вирішив Я, сорі за виРАЖЕНІЄ «виїбати БЛЯДЬ». І як частенько це в мене трапляється в такий пізній час «НЕУДАЧЬНО». Десь приблизно 4:00 на годинику і я в повному «піздєці» разом з товаришом який десь в такому самому стані дозвонились до цього «тіла» по номеру 8(098)258-26-ХХ. Взяла трубку, наскільки я поняв «Прнцеса АВЕЛІНА», «Принцеса Анастасія» (ця яка покраще) на той час вже відпочивали в своїх хоромах, і «совокуплятися не мали натхнення». Довго недумаючи ми з «бойовим товариЩом» вирішили, що ми вже достатньо приняли оковитої, і в нашому ділі головне «зігнати злість» тобто нам потрібна була «Дирка», точніше «дві дирки», АЛЕ враховуючи, що тільки ця фея погодилась зустрітися в такий раній час, ми вирішили «Розпишимо її на двох», тим більше, що вона не була проти!. Заїхали за нею на вул. Газову, вона вийшла….- нічого особливого — БАНАЛЬНИЙ БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ, тупо для «зливу» (блонда, приблизно 160-165 см, вага десь 65 кг,). Попросила на перед гроші, дав я їй дві Лесі Українки (тобто 400грн.), і ми поїхали в сауну, по дорозі ще купили шампусіка, скафандрів і прибули на місце траху. В сауні все досить банальненько, порозмовляли (вона пробувала пожалітися яке в неї хренове життя, купа дітей, всі голодні, на шо я їй швиденько відповів, що мені це все не цікаво, в мене своїх проблем хватає, і співчувати я їй не буду, раз погодилась значить трахати ми тебе будемо недивлячись на все — десь такий похуєстичний настрій в мене був), після чого вона припинила розмови про своє особисте. Випили, покурили, це все десь тривало 40 хв., послали її в душ…Виходить Фея з душу:
Я (подумки): — зашибісь, що я пяний……(фігура ніяка, живіт підвисає, сіські десь 2-ка, підвисають, синяки на руках, на фейсі також тільки під 300 грам, горіляги може піде)…
Завели її в кімнату відпочинку і давай її «колоти», товариш в РОТ, а я в ПІСЬКУ, хвилин 10 це все продовжувалось, я особисто нічого виділити не можу..тупо банальний трах.
Після цього вона говорить:
Не буду я відразу з двома давайте почерзі…
Я: -Та побарабану, давай почерзі (чесно кажучи мені тоді якось було тупо похєр).
Одним словом, дав я їй в рот, під зад (не анал), десь 30хвилин вона натягувалась на мого»козака», то ротом то піхвою в позах наїздниці, місіонерки, раком…Я так і не зміг злити (пяний, злий, і купа всього — тупо побарабану)…вирішив не продовжувати дальше. Короче я сказав «стоп, зараз мій колєжка прийде і тебе доїбе» (а товариш навпаки рвався в «драку», ну що зробиш — спермотоксикоз, в його «дружини червоні дні»))))). Він її ще десь з 30хвилин дотрахав, незнаю що там було і в яких подробицях і т.д. Після чого вони вийшли, колєга в душ, фея зразу з фразою до мене: -Визви мені таксі, і оплати-, на, що я із сакрказмом відповів, поки не «стрельну, ніякого таксі визивати, тим більше оплачувати не буду». Після чого вона визвала собі машинку сама, одяглася, покурила і дала на пяту…
Одним словом десь от так все було. Чесно кажучи тоді в мене був якись такий незрозумілий стан, що ФЕЇ тоді були непотрібні, по душам потрендіти мені більш хотілось…Але враховуюси, що мені ЗАРАЗ нєхєр, що робити, вирішив накрапати цей типу звіт.
І так, «шо маєм»:
Итого (для тех кто в танке – тут ставяццо оценки в цифрах):
ТТХ (тактико-технические характеристики) — 2 (немій типаж, абсолютно ні по яких параметрах, фейс, фігура, буфєра, доглянутістть)
КС (классический секс) — 3 (все банально, не дуже розбита пілотка)
МН (мин нет) — 3- (також, без особої ініціативи, десь зуби проскакували не було галявин і т.д.)
Отношение к клиенту — 4- (за те, що особо не напрягала)
ШГ (шеколадный глаз) — (походу немає, я запитав як вона до цього ставиться, на що вона відповіла — ТАБУ)
ЦВ(цена вопроса) — 400 грн (по часу ми десь пробули до 6:45 ранку з 4:30) + сауна 300грн.
Пойду ли я еще? НЕПІДУ (тому що я був в «під оковитою» і вона не «мій тип», я вже не говорю коли б я був менш випившим, 100% б послав спати)
Тупо варіант для зливу, прайс як такий відсутній, за скільки домовишся, за стільки і «дасть».

3 комментариев к записи “Авелина 25 , Львов”

 • oleg (1)
  Дрочер

  дай нумерок і сестрички тоже наперед вдячний

  1
 • Шалунья (1)
  Дрочер

  є дівчата вартістю 500, 600 і 800 грн година. + 100 грн таксі по місту або 100 грн апартаменти дівчат.
  068 82 111 92

  2
  • Воха (1)
   Дрочер

   можна декілька фото не важливо які , щоб оцінити параметри і ціни, наперед вдячний!

   3

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: