eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Валерия 23 , Голосеевский р-н.

despero
отзывов: 546
киевские проститутки

фото проститутки Валерии

Валерия
Тел. |только Факерам|
Очередное тельце из упоминаемой не однократно бюджетной конторы, зовут дамочку Валерией , барышня миниатюрная хотя по фотке так сразу и не скажешь , ценовая кактегория собственно как я уже намекнул вполне бюджетная — проститутки Киева за 300 грн. Район обитания Голосеевский  (ул. Горького) Про заявленные опции — анал отсуствует , МБР вроде как возможен , но не факт что еще .. все пожалуй , гуглям че нибудь скажем : киевские проститутки не дорого , шлюхи с Голосеевского р-на . Ну и отзыв по проститутке от камрада KWINTO

Як прихильнику тонконіжок впала мені в очі оця фея. До того ж брюнетка(!) і контора перевірена. Часу на роздуми та пошуки не було, дислокація зручна, тому не довго думаючи
до неї і поїхав. На фото в анкеті вона має більший зріст, ніж насправді.
Двері на 5-му поверсі відчинила маленька дівчинка.
Реальний зріст 150-155 см, тілобудова майже ідеально пропорційна.
Як завжди сухий і чистий рушничок, ніяких тапочок. Мокра тряпочка в душі.
Помився, зайшов до кімнати, де вона мене чекала, скинув рушник і почав її роздягати. Моєму погляду відкрилися маленькі груди, а саме десь 0.5 розміру. Якби не татуха, не повірив би, що фото справжнє. Тіло виявилося гарячим. Після взаємних ніжностей обрезинився сам і відстрілявся в класичній позиції. Пілотка маленька і тугенька. Без озвучки. Селяночка (що ні в якому разі не є недоліком) з характером, але намагалася зашифруватися під киянку. Спілкування між палками виявилося не дуже охочим з її боку. Тому без роздумів велів зайнятися взаємними ласками, що вона виконувала бездоганно, але без найменшої обробки окрєстностєй. Дівчина відчутно змокріла. Це мені так сподобалося, що захотілось куніка, але запашок мене зупинив. Велів надівати протигаз і робити оральний секс. Наділа протигаз руками і не дуже вміло. Приступила до виконання з допомогою рук. Я тим часом гладив ніжки і мокру кіску. Кінець кінцем зробив контрольний постріл в голову. Після завершення процесу руки помив!
Оцінки:
Зовнішній вигляд 4 (бо маленькі груди);
Ставлення до клієнта 4;
Класика 4 (без озвучки, хоча це не є принциповим, зате туго);
Міньєт 3 (без обробки);
Місце вживання Ви самі знаєте, на Кой-кого.
Ціна питання: 300 гривнів. Обслуговування відповідає заявленій ціні.
Рекомендації: 50/50. Другий раз ходить до Валерії щось не хочеться, але нікого і не відмовляю.

1 комментарий к записи “Валерия 23 , Голосеевский р-н.”

  • Nikola (1)
    Дрочер

    Лудше не идти… Минет не льбит делать, пальцы совать нельзя… Грузит по страшному — типа размирается во всем!!!!! Просто пиздец. Жопа костлявая — синяки понабивал. Свалил через пол часа.

    1

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
intim-house
www.vip-escort
wild-girls
golden-panther.net
micado
Meta
ссылки по теме: