eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Оксана 36 , места неД

despero
отзывов: 546
проститутки с мамбы

фото проститутки Оксаны

Оксана
Тел. |только Факерам|
Еще одна матурка ( матурки в данном контексте это зрелые проститутки если че ) зовут … хуй ее знает как ее зовут , пусть будет Оксана , хотя когда то вроде косила под Лейлу , но тем не менее чето нерусское  в чертах просматривается . помнится еще мелькали где то фотки хде она в каких то прибамбасах восточных типо лифчик с блестяшками и все такое , ну для танцев «животных» , или живота х*й его знает вобщем )) ладно по сути давайте . Телка пиарится на мамбе , хотя старые ссылки неактивны , но она где то там есть , ищущие да найдут ) Ценовая категория проститутки Киева за 600 грн. , места вроде как нет своего (со слов камрада ЖивчеГ ) вот . Среди доступных опций вроде как присутсвует анал, опять же со слов вышеупомянутого камрада . Ну собственно все отзыв по проститутке читаем ниже :

Оксяна
Усім прювеД.
Ну в пьятницю в нашому колгоспі, голова сдав зерно і всім видав аванс.
Оскільки масквіча аренживага цвета я нінашол где можна купіть, а на виходних мала буть паскудная пагода, да й скотинка прихворала, було вирішено сходити шось трахнути.
Оскільки я троха паклоннік інтересних матюрок, а в колгоспі с бабами було напряжно, сходив я в кантору, ну там у нас компьютер стоїДь.
Взял, зайшов на блядосайт дивлюся ,а в папці » Я туда есче не входив» була знайдено адну інтересную персону.
Де знайти?
Анкето тута — http://mamba.ru/anketa.phtml?oid=285425016&hit=3 убита
Телефон 8(093)571-94-ХХ
Порада. Связок краще підтримувати через мамбо, а лиш потім дзонити. Тобто самостійно здобувати телефон, оскільки коли з панянкою переписувався зрозумів що в неї декілька телефонів…
Апісаніе ентой падшей женщіни
В переписці спілкувався — доволі таки весела та прикольна дамочка. Почуття гумору присутне, доволі таки не напряжна в розмові. Вік її 36 років. Фігуриста, та тіло для її віку досить непогано збережене та догляджене, оскільки шановна займаеться танцями.
Відсутність пуза, оскльки видно прес таки качае, калькість целюліта на сраці не те що мізерна, а дай бог деяким блядям 25 річного віку такий мати.
Сказала що з місцем в неї напряг, тому сама приїздила. Ніякої розмови — тіпа заплаті мне за таксо не було, За це ще 1 плюс. Прибула в аккуратному макіяжі, тобто в макіяжі а не в штукатурці нахуйОриси обличчя самі побачите на хфото.
ІМХО — тут тверда пьятірочка
Опис ротової еблі
Скажу так, дамочка вміэ і знае що і як робити. Робилося всьо в презіку, але оброка окреснойстей і заглоти в теме.
ИМХО — 4.
Ебля класична
Все теж саме, знае як повернутися, як краще, азвучка аналог, макреет сама. З верху — без питань так зверху, любить коли пестять її грудщи про процессі сексу.
ИМХО — 5
Ебля в сраку.
Спротиву не було, тільки сама регулювала вхід кадилаку в її гараж.
Ітог на повну глубину, озвучка поярче. так і відстріляв.
Узенько, не відровато. Приемні відчуття шляхом поступательних двіженій хуя в анус далі еффект аргазму.
ИМХО — 5
Ціна питання. Хлопці не пизджу, але вона склала «3 Лесі Українки». НА мою думку це охуенний еффект ціна-якість. Пробула в мене десь загалом с чаями і душами години півтори.
Пращальний пацелюй — був. Сама пішла коли наебавсь без лишніх слів і тело двіженій (теж плюс).
Отношеніе к міне любімому. — Тут пьядь. І поговорить і посміятись і все це в легкй такій манері.
Рекомендації — адназначно і категорично рекомендована.
Чи я піду — так, і дай Бог не раз .Але піздніше, тре почекати пока в льохи калгоспу картофан привезуть, спихну та піду, бо поки бабулес піде в мірное русло.
Величезне прохання — ребьятки не ображайте. Дісно таки позитивна людина і досить класна повія. Шануйте троха.

1 комментарий к записи “Оксана 36 , места неД”

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
intim-house
www.vip-escort
wild-girls
golden-panther.net
micado
Meta
ссылки по теме: