eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Роксана 21 , Деснянский р-н.

despero
отзывов: 546
шлюхи с мамбы

фото индивидуалки с мамбы

Роксана
Тел. |только фаКерам|
http://www.mamba.ru/mb1108908025
ID:1108908025
Воооооот , наконецто вернулась в родные пенаты еще одна гастарбайтерша , хоть и не надолго вроде . Как зовут не знаю когда то виселе на мамбе под ником Роксана сейчас Macys какой то . Так что определяем дамочку в разряд — индивидуалки с мамбы . Шо це за херня такая Macys я не в курсе поэтому пусть Роксаной и остается . Итак значит вернула после пребывания в московии, наверное там писки вместе с акциями газпрома падать в цене начали или есче чего . неважно в общем , вернулась и вернулась. Принимает теперь по утверждениям автаритетных товарисчей на Леси Украинки ( Деснянский р-н. ) ценовая категория:  проститутки Киева за 800 грн. в доступных опциях присутсвует анал за 400 грн. доплаты ( в принципе за 400 гривен можно не только жопу а и девку целиком взять но то такое ) про МБР - тоже вроде как имеется такая функция . Ну что еще отзыв по проститутке , от камрада Yorgen . Ну ипару слов поисковикам на прокорм : индивидуалки Киева, снять шлюху на мамбе .

Оце значить побував я у столиці нашої неньки Кийові. НУ стандартна програма провінціала — покатався на метро, випив пива,
поглазев на тьолок і тачкі . ну думаю оце воно таке значить і є Києв. Піздец красіво як кажуть мої друзі з солнечной Естоніі.
І тут вспомніл я про загадочний термін вичитаний мною тут , а іменно «Танканожкувшг».
Так як в нас в селі ніхто не зміг мені дати пояснення что сіє означає , було решено апробувати лічно, невзірая ні на что.
Ітак сазвон , таксо, приезд на хату. Якась стандартна киевска квартира як на мій сільський погляд. Места конечно маловато,
в мене в сарае поболе буде.
Так от : вишла реально худа (аж занадто, як на мене) тьола , брунетка, сіськи мінімальні, ноги довги, жопа маленька. Ну не то конечно що у нас люблять «повна пазуха цицьок» і т.д.
кароче пішов в душ, помився хорошо (в нас то води вже два місяці нема) вихожу голяка, а воно мені і каже человеческім голосом: ДЕНГІ ДАВАЙ.
Прайс озвучен 800 (орал+секс) + 400 (якісь анал, хер поймеш що це таке ).
Кароче тут я сказав що хачу токо орал і вот то самоє «танканожку в ШГ». і за то вторгувався на 1000.
І тут почався разврат:
кароче орал оказався смоктанням піськи , причом без преза, досить ніжно і монотонно. яйкі лиже, тоже трохи монотонно, але довго-довго і пріятно)))))
а потім почалось ето саме «танканожкувшг» . Оказалось шо то всьго навсього в сраку поїбати. ну в сраку то в сраку.
І правда забавно коли таку тонконожку, худу, тонку, малу в жопу натягувати. Але на тому весь прікол і закінчується. Бо по моєму їй це реально не подобається і ще її болить явно , бо постояно пробувла якось так вигнутись щоб я не входив глибоко. в общем якось то трохи не в кайф. Кароче кінчив я в попу і звалився на діван.
Дальше ми десь коло години трепались на різні теми. Собеседнік вона не найгірший . Можна сказати на 4.
Кароче було два іденьтчнихзаходи, с тою різницею що другий раз витягнувши піську з того самого ШГ було вставлено до рота і заповнено його по саме нехачу. Все було акуратно проглочено. За що+
Ітак оцінки панове:
ТТХ 4 (не мій типаж, занадто вже худа, канечно)
ОТношение — 4+ (не найгірше, але мене спілкування трохи захарило, + за то шо час не контролюється жостко , я пробув майже 2 год)
МН — 3+ (+ за МБР і окончание в рот с проглотом)
КС — не було
ШГ — хер його знає. Я тут не експерт. Як на мене 4-
ЦВ 1000 за ШГ і МН. Був 2 години.
Такі от пірагі. Тепер і я знаю що такое «танканошкувшг»

2 комментариев к записи “Роксана 21 , Деснянский р-н.”

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
intim-house
www.vip-escort
wild-girls
golden-panther.net
micado
Meta
ссылки по теме: