eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Катерина 30+ , Шевченковский р-н.

despero
отзывов: 546

киевские шлюхи

фото Катерины


Катерина
Тел. 8(097)027-86-25
«Я родилсо на Шулявке на блатной …» Гы )) Ну Катерино может на шулявке и не родилась но «работает» тама по ходу (на ул. Ванды Василевской последнее местоеб*ния находилось ) район собственно Шевченковский , Ценовая категория: проститутки Киева за 500 грн. тоже исходя из последних данных , которые в принципе могли и устареть , так что имейте в виду . особые приметы голова кота на пояснице , как по мне на барышне такое смотрится уебищно, как какая нибудь лагерная масть , ну то такое . фото праститутки в целом дает представление чего ожидать , единственное что не видно груди с которой все значительно грустнее чем с остальными частями тела . По процессу . судя по отзыву по проститутке на который мы собственно опираемся (автор некто камрад Стэпан ) так вот судя по нему у барышни неплохо получаются оральные выебоны )) я про минет если че , хотя и МБР там вроде нету , анал вроде тоже барышня не практикует . все . пару слов гугле с яшкой добавим и адиос : проститутки с Шулявки , снять проститутку в Киеве . отзыв ниже

Слава Україні!
так як поіски королєви затягнулися, а їбатися хочеця, бо на каліндарі огородніка вже пора висівать огірки — було прийнято рішеніє знайти грядку, для огірків. Як всігда в цьому ділі пригодився інтренет з мамбою. Була вибрана оця грядка — http://mamba.ru/mitukiforeve/
Шановне панство скаже, шо грядка вже в возрасті. Да, так і єсть, але порівнючи з наїбаловом на кожному кроці, я сознатєльно йшов туда зі своїм огірком!
Хфотокарточки в онкеті соответцвують орігіналу на 100%, т.е. тест на наїбалово — отріцательний!
По ТТХ, ну шо тут сказать? Талія є, срака є (з татуіровкою котячої морди — «до чего бесполезные животные»), пизда на місці (мокріє коли пошовгати пальцями всередину і стимулювати клітора), цицьки, канєшна, є, але… атцвілі уж давно (практічєскі вуха песика, можна взяти в одну руку, але не зовсім плоскі, соски вроді би твердіють). Короче кажучи, возраст окала 35 — не менше.
Хата — однокімнатна, на Ванди Васілєвскої, нормуль — головне чисто.
Траходром, тіпа кровать — в нормі, не скрипить.
Було опробувано: мосаж тіла — хорошо, чуствуєця коє-кака підготовка, не просто поглажування, а реальне надавлювання и всьо такоє.
Піська не розтаскана, не смердить, вибрита — зачот! Мокріє, як казав сама, їбав без салідолу.
Якщо жіночку розкочегарити, а потім добре насаджувати на огірок — реально кінчає!
Але самий цімус — то міня! Як вона сосе (в гандоні)!!! Оце я вам, шановне панство, скажу — їйо прізваніє! Видно, шо ій сосалово подобаєця, бо таких варіантів і мене ще не було (зараз так точно не можу згадать). Насправді, можна кончити в гандоні від такого мінєту! Це якись піздєц! Вона ротом насаджуєця на хуя на всю довжину, змінює темп, лиже яйці — короче, моє ІМХО — даю ій золоту медальку за мінєт!
Ітого,
ТТХ — 4 з мінусом (якщо в цицьки закачати гуму, то буде секс бомба)
Ротоєбля — 5, в гандоні, з вилизуванням яєць.
КС — 4 (якщо раком — тримаця тілько за талію, бо цицьки можуть спаскудити впєчітлєніє)
ШГ — не давала, не дає і давати не буде. (ну хіба шо по бАльшой любві)
БІ — падруги нема, яле мені здалося — шо нє-а, нравляця тілько мужскі хуї.
Відношення (один із головних хфакторів в моїх резюме) — харашо, даже, можна сказать, атлічно!
Ціна — 400 грн. (устаревшая инфа админ)
Рекомендувати? ХЗ, як казав Атос — я совєти нє даю, так шо: думайте самі, рєшайтє самі: імєть іл нє імєть.
Але мінєт там такі да…

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
intim-house
www.vip-escort
wild-girls
golden-panther.net
micado
Meta
ссылки по теме: