eroimperia    eroimperia     eroimperia     eroimperia
inkognito    eroimperia     incognito     incognito

Алена 24 , Печерский р-н

despero
отзывов: 546
проститутки Киева

фото проститутки

Алена
тел. 8(098)012-79-53
http://mamba.ru/mb1065233788
ID:1065233788
Очередная тетка с мамбы . Фото левое судя по отзывам да и без отзывов собственно только слепой не заметит что фотки в анкете проститутки принадлежат разным дефкам . ссылко на саму анкету прилогаю выше , тетка канешн меняет их (анкеты) с завидной регулярностью , но эта последняя вроде пока «дышет» ))) ну а теперь все же про саму барышню . Территориально — Печерский р-н. ценовая категория: проститутки Киева за 600 грн. про заявленные опции как то анал или минет без резинки доподленно не известно но вроде как имеются , хотя отчет по проститутке на который мы ориетируемся в этом плане не особо информативный (автор отзыва Сигуранца) про данный функции упоминается вскользь )) . ну и напоследок для гугли: снять проститутку на мамбе , шлюхи с мамбы .

Шалом алєйкум камрадам!
Приманений зачотними хвотами чорнявки на блядомамбі я задав скараментальне питання «кіко?» На що краля відповіла, шо мінєт -300, доступ до її пизди, сраки і рота на півгодини — 400, а на годину — 600. Окрилений гарними хвотами я запитав дівчину, чи хвоти її, на що краля поклялася рідною мамою, шо її. Поправивши хвуражку та начистивши чоботи до блиску, я затиснув у жмені зароблені тяжким трудом 600 гривеньок і ледь не стройовим кроком помарширував на Печерськ, на багатостраждальний бульвар, де обіцяли усладіть мої чресла.
Перший тривожний дзвоник пролунав, коли я в пошуках зачотної пизди і сраки трохи заблукав і передзвонив мнясу уточнити адресу. Мнясо почало газувать в стилі «ви атбіраєтє майо врємья…». Святковий настрій зник, як і не було, але я все ще стримано зауважив, що я розмовляю ввічливо, і хотів би такого ж відношення і до мене. Мнясо трохи припнуло язик, а я плекаючи надію, що це лише прикре непорозуміння, посунув до кінцевої точки маршруту. Та ба! Все даремно! Дохекавши до пнятого поверху, вибиваючи підкованими обцасами іскри зі сходинок, я нарешті побачив важдільонноє тєло. І шо ви думали? Найопка! Глибоко вражений таким жорстоким обманом мого ніжного камрадського серця і хуя, я обурено запитав:»А гдє жє дєвушка з хвото?» На шо тіло, потупивши оченята, відповіло:»Да нікто сваі настаящіє фатаграфії нє ставіт». Тепер опис тіла — в принципі, фігура не страшна, талія є, але тьолка рудувата, з дуже білою шкірою. На морду не страшна, але й не красапєта, цицьки десь півторашка. В принципі, гривень за 400 її можна було би виєбати, якби давала за ці гроші години на дві і з сракою включно. Але оскільки мій менший на мнясо не зреагував(я не в захваті від рудих), я гордо розвернувся і поїхав назад, проклинаючи свою довірливість та наївність. Від пропозиції розмістити тіло в чорній гілці мене утримує тіко те, що тіло все-таки умовно єбабельне.
Оцінки:
МІ — 3+ простора сталінка з хуйоватим ремонтом, нічого особливого
ТТХ — 3+ — фігура наче є, але нічого видатного
МН — 0, не було
КС — 0, не було
ШГ — 0, опція доступна, не було
МЖМ — не питав
ЦВ — описано вище
Післясмак — жорстоко наєбали, поманивши зачотною хвоткою чорнявки, що в реалі вилилося в дуже посередню і нічим не примітну руду мавпочку. Крім того, викликає певну відразу голос — хриплий і прокурений, з похабними інтонаціями прожжоної бляді, а також чисто блядська манера моментально нахабніти.
Рекомендації — не рекомендована. Хіба що тьолка згодиться, щоб її їбали у сраку години дві за 400 гривень (більше вона не варта) — то тоді сходіть заради бюджетної сракойоблі, але й то я би не пішов. А, ще можна в рота накончать — казала, шо не проти. Ото й усіх розваг.

Оставить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
intim-house
www.vip-escort
wild-girls
golden-panther.net
micado
Meta
ссылки по теме: