eroimperia     eroimperia     eroimperia     eroimperia
incognito     инкогнито     incognito     инкогнито

Архивы автора

Марина 32 , проститутки Киева

фото проститутки

фото Марины

Марина
Тел. [private points=’50’]8(098)020-99-69[else]8(098)020-99-**[/private]
территориально : Днепровский р-н.
ценовая категория: проститутки Киева за 400 грн.
анал ???


Ехехех , годи беруть свойо … не той вже став шо був колись , та міг по пару курвів за вечьор нашампурить на свого прутня . Зараз раз на тиждень та й то не завжди . Та ну нахуй цю меланхолію чи як там та поєбєнь зветься . Напиздячу отчьот про посещение очередной праститутки , блять сам не знаю де слів ціх москальських нахапавсьо . Дівка знайдена в тирнеті з лівими хвотами , ральное фото простітуткі я був здибав у серед писем бойового товариша та квитанцій за комуналку , дідько його знає звидки воно там взялося але хвакт . Молодиця ж не новенька то може коли вже дер її та так її сподобався шо вона мені свій партрет подарувала на пам»ять … а я просто забув шо її дер бо склЄроз … чи артрит чи як ота старческайа поєбень звється . Та чьорт из нею по дівці . Дівка добра , сракатенька ногастенька , рокив за тридцать , не мокрощелка бестолковая вопщем, опитная ооо . Читать далее »

Даша 29 , индивидуалки Киева

фото проститутки

фото индивидуалки Даши

Даша (инди)
Тел. [private points=’50’]8(097)411-03-26[else]8(097)411-03-**[/private]
территориально в районе Цирка
анал в наличии
ценовая категория: проститутки Киева за 500 грн.


Наше вам вітаннячко . Чергова какочка тьху казочка , от матері його ковінка на старості зовсім язик слухатись перестав ото бувалов молодості як захотів лизонути пиздяку у якої небудь шльондри то саме пиздяку ї лизнув . а тепер вьєчно в сраку попадаешь трясця його язіковій мамі . от здавалось бі шо у сраці тобі робити нєєєє блядь так и пильнуй шоб не упхався случаєм . То аби цюцурка пизду зі сракаю попутала то й бог з ним , а то язик . Святоє можно сказать, я ж його ще покійний тещі, земля їй пухом, показував . Йм у сраку нияк низя . Ну то я отвльокся як москалі кажуть . Читать далее »

Рита 35 , Шевченковский р-н.

фото проститутки

Рита
Тел. [private points=’50’]8(096)505-42-09[else]8(096)505-42-**[/private]
ценовая категория: проститутки Киева за 300 грн.
анал , МБР
Территориально : Ванди Василевской
Отзыв ниже :


Ну шо малята розкажу вам казочку від Діда Панаса , про курву Рііііту (от лядські москалі вігадають же такє им»я шо аж язик у трубочку завертается) яку я драв як сидорову козу на вулиці Ванди Василевскої трясця її мамі (не Вандиній мамі, а курвовій)  До речі Сидор це мій сусіда але сусіда дуже ревнивий і за свою козу може вила в сраку засандалити тож ви йому не кажить шо я її драв… чи може не козу а Мотрю  , склероз на старості … та ви все одно йому не кажить бо й козу и свою Мотрю Сидор любить майже однаково і вил не пошкодуе для моєї сракі . Та гаразд вернемось до Ріти . Здибав курву на блядосайті назву якого мені соромно навіть назівати во воно такє сормітницкє шо навить букви якіми воно написане червоніють від сорому , Тож гаразд вернемось до справи , здибав значить я анкту цієї як кажуть маскалі праститутки , взяв свій мобільник шо онучьок подарував і подзвонив . Дозвонитися до повії звістно вийшло не з першого разу але я така людина шо як шось собі здумаю то зроду не відступлюсь . Такі вдалося записатися на приЙом , Читать далее »

киевские проститутки
iwait.biz
intimok.com
vipkharkov.com
micadogirls.com
проститутки
проститутки
ссылки по теме: